Thursday, 20 January, 2022У влади немає жодної стратегії щодо Тимошенко

Юлія Тимошенко впливає на виборчу кампанію, де б вона не знаходилась.
Про це в коментарі Тиждень.ua заявив політолог Сергій Таран.Таран зазначив, що Тимошенко в будь-якому випадку є символом опозиції.
«Безперечно, вона має найвищий персональний політичний рейтинг в Україні, і де би вона не перебувала впливає на виборчу кампанію. По-друге, її ув’язнення привернуло увагу міжнародної спільноти до України і мобілізувало тих людей, які й можливо не мали симпатії до Тимошенко, але факт ув’язнення спровокував їх задуматися, що краще протистояти диктатурі і підтримувати опозицію, ніж ця влада. Звісно, фактор, що Тимошенко як символ проблем, які існують в Україні, попри симпатії чи антипатії до неї як особистості більш вагомий, ніж те, що вона є символом опозиції», – зауважив експерт.
За словами політолога, поширення провокаційних відео з Тимошенко свідчить про те, що «влада не знає, що з нею робити».
«Для влади проблема не в тому, де Тимошенко: в лікарні чи в колонії, а сам факт, що будь-яка дія, пов’язана з Тимошенко одразу стає приводом для колосального медійного ефекту. Тимошенко в лікарні, Тимошенко зробила звернення, соратників Тимошенко пустили чи не пустили до неї… Це обговорюється і привертає увагу. І звичайно в цій ситуації влада би хотіла, щоб цієї уваги не було. Втім, вона не вміє працювати з сучасними інформаційними потоками, плюс не надає надзвичайного значення негативному інформаційному тлу як в Україні, так і за кордоном. І тому інформація про її перевезення (з лікарні – Ред.) – просто від безпорадності. У неї нема жодної стратегії щодо Тимошенко», – зазначив він.
У свою чергу, політолог Віктор Небоженко вважає, що Тимошенко має «ядерний електорат».
«І цей електорат проголосує за того, хто виступає від імені Тимошенко, у цьому випадку – об’єднана опозиція. Вони абсолютно не змінюють свою точку зору, незважаючи на весь потік матеріалів, які йдуть проти неї», – зазначив Небоженко.
«Сьогоднішня пропагандистська машина наштовхнулася на великий бар’єр тих, хто принципово не приймає інформацію з офіційних ЗМІ. Це дуже важливо. Щоб не говорила Адміністрація президента, все не приймається тією частиною населення, яка сприймає Тимошенко як головного і єдиного лідера сьогоднішнього режиму», – зазначив політолог.
Як повідомлялось, керівництво Державної пенітенціарної служби України прийняло рішення ініціювати питання перед медичною комісією лікарів, які займаються реабілітацією екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко вже протягом 5 місяців, про доцільність подальшого її перебування у стаціонарному закладі. Таке рішення прийнято після того, як 28 вересня, Тимошенко лягла на підлогупід дверима своєї палати, оскільки до неї не пускали Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та Григорія Немирю.
29 вересня опозиція оприлюднила відеозвернення Тимошенко.
У свою чергу, пенітенціарна служба оприлюднила своє відео з Тимошенко і заявила, що екс-прем'єр намагалася пошкодити двері у відділені лікарні своїми підборами.

Новини

ARCHIVE

2022
January
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech