Saturday, 28 May, 2022Гучних змін у виборчих списках партій не буде

При проведенні позачергових з’їздів за два тижні до парламентських виборів партії
виконують три завдання: мобілізація своїх партійців, піар, а також зняття кандидатів, які погано себе проявили. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.
«Тут є три завдання, які партії виконують. Перше - це мобілізація своїх партійців заради ефективної кампанії, щоб ніхто не розслаблявся і всі пам’ятали, що треба працювати, у тому числі люди, які у списках», - зазначив Таран.
«Друге – це інформаційний привід. З’їзд – це завжди інтрига, це завжди привернення уваги. Безперечно дуже багато медіа будуть писати про з’їзди цих політичних сил, що в принципі є піаром», - заявив експерт.
«Третє – це можливе зняття тих людей, які з тих чи інших причин погано себе зарекомендували або не виконали зобов’язання під час виборчої кампанії», - зазначив він.
Таран вважає, що гучних змін у виборчих списках партій не буде, оскільки «надто гучні зміни будуть працювати на гірше». «Політична сила, яка викидає знакових людей, вона так чи інакше отримує мінус серед своїх електоральних груп», - заявив він.
«Можливі якісь косметичні зміни щодо окремих людей, але я не думаю, що це будуть якісь такі геополітичні землетруси в межах окремих партій», - додав експерт.
На думку Тарана, «перші два фактори, а саме мобілізація власного електорату плюс піар в медіа - це основне завдання цих з’їздів».
Нагадаємо, 14 жовтня запланований з'їзд ВО «Свобода». За інформацією ЗМІ, об'єднана опозиція проведе його 15 жовтня.
Відповідно до закону про вибори Ради, 15 жовтня є останнім днем строку для відкликання партіями своїх кандидатів, а також строку для подачі заяв кандидатів у мажоритарних округах, що балотуються як від партій, так і в порядку самовисування, про відмову балотуватися.
Ірина Шарпінська

Новини

ARCHIVE

2022
May
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech