Monday, 06 December, 2021Перше завдання від Азарова

Новоспечені міністри отримали перші доручення. Тепер виплату зарплат українцям контролюватиме міністр Наталія Королевська.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав перші доручення новопризначеним членам уряду.  Про це йдеться на офіційному сайті відомства. Зокрема, керівник уряду доручив новопризначеному міністру соціальної політики Наталії Королевській узяти під власний контроль питання виплати зарплати. До слова: нагадаємо, що у своїй виборчій програмі саме Королевська обіцяла підвищити зарплати до 1–1,5 тис. євро.

Тепер подивимося, чи їй вдасться виконати обіцяне… 

За словами Миколи Азарова, те, про що звітують регіональні влади, на жаль, не завжди відповідає дійсності. “Ми повинні забезпечити своєчасну виплату зарплати”, – сказав він.

Сама ж Наталія Королевська заявила, що її призначення стало результатом відкидання власних амбіцій і готовності взяти відповідальність за ситуацію в країні на себе. Про це міністр написала у своїй сторінці на Facebook. “Я розумію, що в умовах економічної кризи прийняти пропозицію і очолити Міністерство соціальної політики – це фактично розділити відповідальність за добробут мільйонів українців. Але я ніколи не шукала легких шляхів. “Моя хата скраю, нічого не знаю” – не моє життєве кредо”, - написала вона. “Потрібно бути чесними і з собою, і з людьми. У мене і у партії, яку я очолюю, було два шляхи. Перший – продовжити критикувати уряд і владу, сховати голову в пісок від тих проблем, з якими сьогодні зіштовхнулись країна і люди. Другий – відкинути власні амбіції, взяти на себе відповідальність і почати діяти”, - пояснила Наталія Королевська своє рішення стати міністром.

Також Микола Азаров розповів, що згідно з фактом особливих потреб окремих територій, перерозподілена субвенція з державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту.

“Мовиться про додаткову допомогу сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства. Розписано нерозподілений обсяг додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – ці кошти в першу чергу підуть на виплату зарплат. Затверджено перелік бюджетних програм згідно з законом про Державний бюджет на 2013 рік”, – пояснив він.

Прем’єр-міністр також наголосив, що, незважаючи на останній тиждень року, є ще чимало невідкладної роботи. Зокрема, до кінця 2012-го необхідно затвердити місцеві бюджети: “І бюджети повинні бути не які-небудь, а обов’язково збалансовані”. 

Очільник Кабміну наголосив, що цим питанням, а саме контролем затвердження місцевих бюджетів, займатиметься віце-прем’єр, відповідальний за галузі інфраструктури, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Вілкул.

ДО ТЕМИ

“Напевно, несподіванкою можемо вважати призначення Наталії Королевської міністром соціальної політики України. Але це така очікувана несподіванка. Це швидше анекдот для української політики”, – вважає політолог Сергій Таран, інформує ZAXID.NET.

“Людина, яка так довго критикувала уряд Азарова, зокрема, його соціальну політику, буде втілювати політику Азарова в уряді. В неї будуть тепер всі можливості, щоб втілити свою мрію, і кожен українець буде отримувати тисячу євро зарплати і 500 євро пенсії. Це ілюструє ставлення влади до соціальної політики”, – сказав Сергій Таран.

Катерина Задорожна, Львівська Пошта, №144 (1323), вівторок, 25 грудня 2012

Новини

ARCHIVE

2021
December
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech