Monday, 06 December, 2021ГПУ звинувачує Кучму, бо хоче відволікти увагу від справ Тимошенко

Заяви заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про докази причетності

Леоніда Кучми до вбивства Георгія Ґонґадзе – це намагання відволікти увагу від справ проти Юлії Тимошенко - переконаний політолог Сергій Таран

"Перша задача - відволікти увагу від справи Тимошенко. Так би мовити диверсифікувати увагу міжнародної спільноти від цієї справи, вивівши її за межі однозначного чорно-білого протистояння", - вважає експерт, передає Gazeta.ua.


"Тепер, виявляється, що саме Кузьмін є основним, так би мовити, героєм у справі Гонгадзе, бо саме він прямо вказує на замовника справи. А саме на відсутності замовника у цій справі дуже довго вказували і українські і міжнародні експерти", - сказав він.

"Тобто, це спроба зняття розмежування на чорно-біле у контексті справ Тимошенко. Це основна задача, яку ставить перед собою Кузьмін. А по-друге, це, безперечно, ресурси, зокрема родини Кучми", - додав експерт.

На думку політолога, до конкретних судових процесів ці заяви Кузьміна навряд чи дійдуть.

"Думаю, що до затримання чи ув'язнення не дійде, але інформаційний тиск, безперечно, буде. Буде використання політичної гри. Але не думаю, що дійде до конкретних судових процесів", - переконаний Таран.

На думку Тарана, так ГПУ намагається показати, що правосуддя в Україні не вибіркове.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін повідомив, що проводиться нове розслідування щодо замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе. Кузьмін запевняє, що у прокуратури достатньо доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе.

Джерело: Gazeta.ua

 

 

Новини

ARCHIVE

2021
December
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech