Thursday, 24 June, 2021

Круглий стіл: «Світова економічна криза та Україні: економіка, легітимність влади, реформи»

Круглий стіл за участі Богдана Гаврилишина, професора, дійсного члена Римського клубу, Іноземного члена Національної академії наук України відбувся у приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель».

Read more...

Графа "національність" в паспорті: на чий млин вода?

Наслідки послідовного лібералізму та мультикультуралізму для етнічного складу країни однакові – це збереження культурного, релігійного, мовного розмаїття та відсутність єдиної національної спільноти.

 

 

Read more...

Прес-конференція: "ВР запрацювала? Принципи та компроміси в парламенті"

У приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель» 6 березня відбулася прес-конференція, на якій обговорювалася криза у ВР та перспективи українського парламентаризму

Read more...

Круглий стіл: «Як київській громаді ствердити своє право на вибори міського голови і депутатів міської ради»

Круглий стіл Центру досліджень політичних цінностей за участю народних депутатів, експертів, громадських активістів відбувся 27 березня у прес-центрі інформагентства УНІАН

Read more...
Previous
Next


Влада і опозиція зацікавлені в гальмуванні проведення виборів в Києві

Аби зараз були проведені вибори в Києві

не зацікавлені ані влада, ані жодна опозиційна сила.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень Сергій Таран.

Владі це не потрібно робити тому, що рейтинги вбивчі, і вона в будь-якому разі програє як вибори мера, так і в міськраду", - висловив думку, додавши, що в опозиції своя аргументація. Кличко не знає, чи визначатись йому із позицією мера, тому що, з однієї сторони, його виборці цього хочуть, та й звикли до того, що він є кандидатом в мери Києва, а з іншої сторони, в нього є президентські амбіції. Для опозиції (для "Батьківщини" та "Свободи" — ред.) так само питання висунення мера, без узгодження позиції УДАРу, буде виглядати не зрозуміло", - додав політолог.

Окрім того, він наголосив, що саме через це "ми й бачимо, що з обох сторін є люди, не зацікавленні в проведенні виборів, тому й шукають різні зачіпки та можливості для того, аби відтягнути, загальмувати призначення дати виборів".

"Сценарій один — гальмування дати виборів і спроби перекласти їх. Це базовий сценарій, який, як не дивно, таємно підтримують всі, але не хочуть зізнаватись, тому що насправді Києву потрібна влада", - резюмував голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень.

Сьогодні опозиція оприлюднила вимогу негайно оголосити вибори київського міського голови та Київської міськради, інакше з 3 червня опозиція заблокує Київську міську раду.

Нагадаємо, повноваження попереднього мера Леоніда Черновецького Київрада припинила достроково в липні 2012 р. З тих пір йдуть дискусії про вибори нового мера. Найактивнішу позицію тут займає партія "Удар". У грудні 2012 р. "Удар" зареєстрував у парламенті проект постанови про призначення на 2 червня 2013 р. виборів мера Києва і Київради. Однак парламент не поспішає призначати вибори.

http://gazeta.ua/articles/politics/_vlada-i-opoziciya-zacikavleni-v-galmuvanni-provedennya-viboriv-v-kievi-ekspert/488286

 

Новини

PARTNERS

ARCHIVE

2021
June
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech