Wednesday, 23 June, 2021

Круглий стіл: «Світова економічна криза та Україні: економіка, легітимність влади, реформи»

Круглий стіл за участі Богдана Гаврилишина, професора, дійсного члена Римського клубу, Іноземного члена Національної академії наук України відбувся у приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель».

Read more...

Графа "національність" в паспорті: на чий млин вода?

Наслідки послідовного лібералізму та мультикультуралізму для етнічного складу країни однакові – це збереження культурного, релігійного, мовного розмаїття та відсутність єдиної національної спільноти.

 

 

Read more...

Прес-конференція: "ВР запрацювала? Принципи та компроміси в парламенті"

У приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель» 6 березня відбулася прес-конференція, на якій обговорювалася криза у ВР та перспективи українського парламентаризму

Read more...

Круглий стіл: «Як київській громаді ствердити своє право на вибори міського голови і депутатів міської ради»

Круглий стіл Центру досліджень політичних цінностей за участю народних депутатів, експертів, громадських активістів відбувся 27 березня у прес-центрі інформагентства УНІАН

Read more...
Previous
Next


Ніякого парламентського шляху в цій країні не буде

В Україні відбувається перерозподіл влади на користь

однієї «сім’ї» і втілення сценарію знищення політичних партій, вважає директор Міжнародного інституту демократії Сергей Таран.

Сергій Таран Як передає кореспондент УНІАН, на прес-конференції в Києві, коментуючи події у парламенті, він сказав, що план влади полягає у повній дискредитації Верховної Ради. На думку С.Тарана, це необхідно, щоб у серпні було легше провести референдум про створення двопалатного парламенту на мажоритарній основі, що знищить партійну систему в Україні. «Влада в такий спосіб сподівається контролювати мажоритарників – через канчук і пряник, через правоохоронні органи..», - сказав він.

С.Таран назвав ілюзією те, що Президент планує шляхом втілення такого сценарію контролювати парламент. «Залишається багато питань: які будуть повноваження у верхньої палати, які будуть повноваження депутатів тощо», - зауважив він.

На думку політолога, опозиція повинна протиставити цьому сценарію тотальну мобілізацію, вона має йти до людей, на вулицю. «Дуже важливо, щоб опозиція зрозуміла, що ніякого парламентського шляху зміни влади в цій країні не буде», - сказав С.Таран. Він наголосив, що опозиція уже зараз має представити програму «Україна після Януковича», і дуже важливо, щоб під цією програмою підписалися не лише лідери трьох опозиційних парламентських сил, а й представники громадянського суспільства.

http://www.unian.ua/news/563962-politolog-niyakogo-parlamentskogo-shlyahu-v-tsiy-krajini-ne-bude.html

 

Новини

PARTNERS

ARCHIVE

2021
June
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech