Thursday, 28 October, 2021

Круглий стіл: «Світова економічна криза та Україні: економіка, легітимність влади, реформи»

Круглий стіл за участі Богдана Гаврилишина, професора, дійсного члена Римського клубу, Іноземного члена Національної академії наук України відбувся у приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель».

Read more...

Графа "національність" в паспорті: на чий млин вода?

Наслідки послідовного лібералізму та мультикультуралізму для етнічного складу країни однакові – це збереження культурного, релігійного, мовного розмаїття та відсутність єдиної національної спільноти.

 

 

Read more...

Прес-конференція: "ВР запрацювала? Принципи та компроміси в парламенті"

У приміщенні Першого інформаційного порталу «Обозреватель» 6 березня відбулася прес-конференція, на якій обговорювалася криза у ВР та перспективи українського парламентаризму

Read more...

Круглий стіл: «Як київській громаді ствердити своє право на вибори міського голови і депутатів міської ради»

Круглий стіл Центру досліджень політичних цінностей за участю народних депутатів, експертів, громадських активістів відбувся 27 березня у прес-центрі інформагентства УНІАН

Read more...
Previous
Next


ЕКСПЕРТНІ ОБГОВОРЕННЯ ТА КРУГЛІ СТОЛИ

Публічне обговорення найгостріших проблем та нових підходів до їх вирішення має сприяти становленню якісно нового інформаційного дискурсу, у якому новизна домінує над стандартом, а принципи – над інтересами.

Міжнародний інститут демократій проводять регулярні експерті обговорення актуальних суспільно-політичних питань.

Метою круглих столів, конференцій, слухань є виявлення та оприлюднення думок, позицій та стратегій, які визначать нові шляхи для українського суспільства та української влади.

Детальніші звіти про експертні обговорення та круглі столи читайте у розділі «Діяльність». Це, зокрема:


Інтернет-міст Київ-Варшава: "Економічні наслідки геополітичного вибору України: реформи, ЄС, Митний Союз". Взяли участь: В.Орловський, О.Устенко.(19.12.2012)

Інтернет міст: «Скільки коштує ЧЕСНА політика: європейський і український досвід відокремлення бізнесу від політики». Взяли участь: П.Братінка, В.Шарлай (5.10.2012).

Круглий стіл "Чи можливий економічний прорив у країні з умовною демократією?" (22.05. 2012)

Круглий стіл «Які реформи наблизять Україну до об’єднаної Європи». Взяли участь: Вайра Віке-Фрейберг, О.Сушко. (20.07. 2012)

Круглий стіл “Дострокові парламентські вибори в Україні й Польщі та формування нових урядових коаліцій: уроки для політиків”. Взяли участь: В.Полохало, П.Андрусечко та інші. (25.10. 2007)

Круглий стіл “Ротація політичних еліт в Україні: міф, реальність, чи перспективи?”
Взяли участь: І.Юхновський, В.Кличко, А.Зленко, В.Каськів, М.Лубківський, Т.Стецьків. (24.03.2006)

Круглий стіл „Історичне рішення Верховного суду: що змінилось за рік?». Взяли участь: Ю.Ключковський, М.Полудьонний, В.Полохало, С.Кустова та інші. (13.12.2005)

Круглий стіл “Кінець кольорових революцій: Чи зазнала поразки помаранчева революція в Азербайджані?”. Взяли участь: В.Цибулько, Т.Стецьків, М.Ратушний, В.Філенко, А.Даміров та інші. (5.12.2005)

Круглий стіл „Перший рік після „помаранчевої революції”: сподівання та результати”. Взяли участь У.Міллер, П.Порошенко, О.Зінченко, М.Катеринчук, Д.Детман, В.Філенко, Т.Стецьків, П.Олійник, В.Бондаренко, С.Соболєв, А.Шкіль та відомі експерти. (25.10. 2005)

Круглий стіл „Учасники Помаранчевої революції у владі і поза владою”. Взяли участь: Ю.Павленко, В.Каськів, М.Катеринчук, Д.Детман, В.Філенко, Т.Стецьків, В.Бондаренко,  Ю.Петикун та відомі експерти. (19.07.2005)

 

Новини

PARTNERS

ARCHIVE

2021
October
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мiжнародний Iнститут Демократiй © 2012
Сайт виготовлено в компанії SolTech